INFOLINKA

REZERVACE NA EMAIL:

info@moravka.com

 
INFOLINKA:
Po - Ne od 8:00-20:00 hodin.
  
Tel.:+420 774 330 000
  
icon_fb.png
svatební servis Tisk E-mail
Vážení snoubenci, svatba je jedním z Vašich nejvýznamnějších životních okamžiků. Zavazuje nás to proto k jejímu organizování přistupovat co nejzodpovědněji, ale zároveň také s citlivostí, jež je v takových chvílích více než důležitá. Malebné prostředí Beskyd, které tak úchvatně během staletí vytvořila příroda a v neposlední řadě také kvalitní servis, jenž Vám nabízíme, zaručují pořádání těch nejprestižnějších svateb s naprosto nezapomenutelnou atmosférou.
 
Image

Pokud jste se zalekli výrazu "nejprestižnější", máme pro Vás uklidnění. V žádném případě to neznamená, že byste si takovou svatbu nemohli dovolit právě Vy... Jak jistě víte, rozdíl mezi výborným a dobrým nemusí vždy znamenat „dražší – levnější“...

První den manželství patří jen a je Vám. Velice rádi Vás seznámíme s možným průběhem svatební hostiny, jsme však schopni uspořádat svatební hostinu také podle Vašich představ. Ať už si zvolíte jednu z námi nabízených možností nebo jejich kombinaci, zaručujeme Vám, že si tento magický den užijete a budete na něj velice rádi se svými blízkými vzpomínat.

Image

Tři základní pilíře dokonalé svatební hostiny:

 1. Krásné, útulné a především důstojné prostředí naší stylové restaurac.
 2. Dobré jídlo a pití v podobě osvědčených specialit.
 3. Skvělá zábava po celou dobu oslavy za doprovodu kvalitní kapely.

svatby_9 svatby_10 svatby_11 svatby_12
svatby_9 svatby_10 svatby_11 svatby_12


Nejoblíbenější průběh svatebního dne:

Svatební zvyky

 1. Svatební obřad – většinou se koná na příslušném úřadě, jsme jej však schopni uspořádat přímo u nás (dle sezóny a počasí buď v romantickém prostředí naší zahrady, nebo v některém z našich stylových salónků.
 2. Přivítání svatebčanů, uvítací přípitek s novomanžely – novomanželům je podán tác se dvěma skleničkami, z nichž v jedné je voda a ve druhé alkohol. Ten, komu zůstane sklenice s vodou, bude podle starých pověr zbytek manželství pod „pantoflem“. 
 3. Rozbíjení talíře – tento zvyk má kořeny hned ve dvou pověrách - střepy přinášejí štěstí a  společným zametáním novomanželé prokáží vůli spolupracovat.
 4. Přenášení přes práh – ženich přenáší nevěstu přes práh, aby přelstil zlé duchy, kteří hlídají dům.

Svatební tabule – jídelníček – pořadí

 1. Slavnostní přípitek – nejčastěji bývá pronášen rodiči, svědkem, příp. ženichem.
 2. Předkrm – nejoblíbenějším předkrmem je broskev plněná kuřecím koktejlem.
 3. Svatební polévka – domácí drůbeží vývar s nudlemi a játrovými knedlíčky – podle zvyklosti by se měli ženich s nevěstou vzájemně krmit.
 4. Hlavní chod – doporučujeme klasickou kombinaci jídel – mezi nejoblíbenější pokrmy patří: Svatební duet, Královský steak, ale také klasická česká kuchyně – pravá svíčková omáčka se šlehačkou, citronem a brusinkami.
 5. Krájení svatebního dortu.
 6. Sólo pro novomanžele – jak jsme již zmínili v úvodu, hudba je jedním z nejdůležitějších elementů každé oslavy. Sólem pro novomanžele většinou teprve začíná ta pravá zábava, která končívá nad ránem.
 7. Večerní raut – je bezpochyby tím nejlepším způsobem, jak se trefit do chuti a správného času pro prostření svatební večeře. Doporučujeme beskydské speciality, které nejen že dokonale zapadnou do zdejšího prostředí - patří k těm nejoblíbenějším, ale dají se nejlépe uchovat a jsou i cenově přijatelné.
 8. Popravky aneb Odměna pro ty, co vydrželi - největší výhodou beskydského rautu je, že si nemusíte dělat starosti s tím, co na něj připravit.. Kdo by mohl pohrdnout odpočatým guláškem či pravou beskydskou kyselicí, nebo výslužkou v podobě domácích jitrniček, jelítek, tlačenky, frgálu a dalších beskydských specialit.
Novomanželé od nás dostávají dárek v podobě ubytování v luxusním apartmá s vířivou vanou.
 
svatby_1 svatby_2 svatby_3 svatby_4
svatby_5 svatby_6 svatby_7 svatby_8
svatby_9 svatby_10 svatby_11 svatby_12
 
© 2008 AutoClub Hotel, Morávka 201; Infolinka : 774 33 00 00; info@moravka.cz; 9:00 - 21:00
www.abmmorava.cz