INFOLINKA

REZERVACE NA EMAIL:

info@moravka.com

 
INFOLINKA:
Po - Ne od 8:00-20:00 hodin.
  
Tel.:+420 774 330 000
  
icon_fb.png
firemní akce v ryze beskydském stylu Tisk E-mail

V životě každé moderní prosperující firmy dochází k různým významným událostem. Ať již hodnotíte výsledky uplynulého období, prezentujete nové výrobky nebo se chcete jen tak pobavit s klienty či zaměstnanci, je potřeba zajímavý nápad umocnit perfektní realizací a ojedinělým zážitkem v příjemném prostředí. A právě k těmto účelům je náš hotel přímo určený!
 

Image

- kapacita hotelové restaurace až 100 míst
- kapacita letní restaurace zvané „Rybářská bašta“ s terasou u jezera až 200 míst
- ubytování v hotelu 52 lůžek
- možnost zajištění ubytování v nedalekých střediscích - bez omezení

AutoClub Hotel na Morávce v Beskydech si Vám dovoluje nabídnout uspořádání nejrůznějších akcí v 100% ně beskydském pojetí. Naším cílem je předvést to nejlepší, co v Beskydech máme. Uvaříme Vám tradiční speciality, navodíme nezapomenutelnou atmosféru zdejšího folklóru a to vše v krásném prostředí našeho hotelu a jeho okolí.

- obchodní konference
- pracovní meeting
- výročí firmy
- vánoční večírek
- firemní oslava
- klientský den
- akce s dětmi
- akce za odměnu
- prezentace výrobků
- sportovní víkend
- turnaje v tenisu, volejbalu, nohejbalu
- BESKYDSKÝ DESETIBOJ

hotel1.jpg

Hotel leží v překrásném údolí na břehu řeky Morávky, přímo pod lyžařským areálem „Morávka - Sviňorky“. V blízkosti se nachází přehrada Morávka, jízdárna, golfové hřiště Ropice, nejvyšší vrcholy Beskyd – Lysá Hora, Travný, Slavíč, Kotař a další..
Vybavení: V roce 2005 prošel hotel rozsáhlou rekonstrukcí interiéru a v letech 2006-2007 bylo s podporou Ministerstva pro místní rozvoj vybudováno další sportovně rekreační vybavení:

- veřejné koupaliště se spoustou atrakcí (masážní lavice, chrlič, protiproud, dětské brouzdaliště se skluzavkou a vodotryskem)
- sauna s venkovním bazénkem
- vířivá vana
- víceúčelové hřiště s umělým povrchem (tenis, volejbal, nohejbal)
- dětské hřiště – dřevěný hrad se skluzavkou, lezeckou stěnou, šplhadly a jinými atrakcemi
- veřejné osvětlení celého areálu
- odpočívadlo pro cykloturistiku s úschovnou kol a sociálním zařízením
- rybářská bašta, jejíž součástí je rybník s vodopádem, ve kterém si můžete svou rybu sami ulovit
- venkovní šachy

koupaliste1.jpg rybarska_basta_2.jpg sauna_3.jpg víceucelove_hriste.jpg


Dnes Vám tedy můžeme nabídnout nejen velmi slušný ubytovací standard, ale také útulnou restauraci s bohatě zásobeným barem a vyhlášenou kuchyní. Nabízíme také celou škálu doprovodných služeb:

- wi-fi připojení k internetu v celém areálu
- velkoplošná projekce
- flip chart
- profesionálně ozvučený sál s bezdrátovými mikrofony

Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst Vám nabízí nejen poctivou beskydskou kuchyni, ale také speciality z celého světa. Vyhlášenou specialitou našeho podniku je pořádání celovečerního beskydského rautu, který je štědrým a přitom cenově nenáročným způsobem stravování při větších akcích.

Kongresová turistika:
součástí hotelu jsou dva salonky – Lovecký s kapacitou až 15 míst a Zelený s kapacitou až 40 míst, který je rovněž stálou expozicí originálních obrazů místní rodačky Miluše Březinové, zachycujících panoramatické pohledy z nejvyšších vrcholů na zdejší krajinu. Hlavní sál naší hotelové restaurace má kapacitu až 100 míst - je vybaven vestavěnou velkoplošnou projekcí, profesionálním ozvučením a také dvěma bezdrátovými mikrofony. AutoClub Hotel je přímo předurčen k pořádání firemních setkání či jiných akci.
Možnosti dlouhodobého ubytování: všechny pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí, bezdrátovým připojením k internetu, psacím stolem. Pokoje jsou:

- dvoulůžkové – samostatný pokoj s průchodem do koupelny
- čtyřlůžkové apartmány – dva samostatné pokoje oddělené dveřmi se společnou koupelnou. Tyto apartmány jsou velmi zajímavé pro manažery, kteří je mohou využít k dlouhodobějšímu pobytu. První místnost pak slouží jako pracovna a druhá jako ložnice.

V hotelu je také jedno luxusně vybavené apartmá s vířivou vanou a koženou sedací soupravou.

Sportovní vyžití přímo v hotelu: stolní fotbálek, elektronické šipky a další společenské hry.
Sportovní aktivity poblíž hotelu: moderní jezdecká stáj, lyžařský areál, bike park s vlekem, koupání v řece, hon, aquapark Olešná s celoročním provozem, horská turistika, cykloturistika.
hon1.jpg

Zajímavosti v okolí: exkurze v nedalekém pivovaru Radegast - Nošovice, prohlídka kontrolní štoly hráze přehrady Morávky, naučná stezka Prameny řeky Morávky, túry na nejvyšší horské vrcholy Beskyd, poznávací výlety.

Zábavný program v AutoClub Hotelu: jsme pro Vás schopni zajistit jakýkoliv zábavný program, živou hudbu různých žánrů, barmanskou show, striptýz, karaoke show a další.

Předváděcí jízdy novými vozy GM Chevrolet přímo v terénu.

hotel1.jpg

Autopůjčovna - vybavena výhradně novými vozy! - nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem vozů HYUNDAI a Chevrolet. Jelikož jsme autorizovanými prodejci nových vozů, dokážeme nabídnout svým zákazníkům kompletní servis také v oblasti automobilů. Všechny vozy k dlouhodobému pronájmu jsou vybaveny navigačním systémem a všem klientům je zároveň poskytnuta nonstop asistenční i odtahová služba. Přeprava osob - Zabezpečíme dopravu osob podle požadavků klienta, specializujeme se na dopravu Praha – letiště Ruzyně, – Vídeň letiště, Ostrava – letiště Mošnov, Bratislava letiště.

Individuální možnosti: Jsme dynamicky se rozvíjející firma, která je již od roku 1990 připravena udělat pro spokojenost svých zákazníků maximum. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmikoliv požadavky - bude-li to v našich silách a technických možnostech - určitě se domluvíme..

Těšíme se na Vaší návštěvu.
 
© 2008 AutoClub Hotel, Morávka 201; Infolinka : 774 33 00 00; info@moravka.cz; 9:00 - 21:00
www.abmmorava.cz