INFOLINKA

REZERVACE NA EMAIL:

info@moravka.com

 
INFOLINKA:
Po - Ne od 8:00-20:00 hodin.
  
Tel.:+420 774 330 000
  
icon_fb.png
o hotelu Tisk E-mail
Připravili jsme pro Vás komfortní ubytování v šestnácti pokojích. Všechny pokoje jsou nekuřácké a jejich součástí je i vlastní koupelna se sprchovým koutem, v luxusním apartmá najdete i kruhovou vířivou vanou. V pokojích s dobrým signálem naleznete televizní přijímač.

Image

Náš AutoClub Hotel nabízí jedno apartmá pro dvě osoby, čtyři dvoulůžkové pokoje, tři třílůžkové, sedm čtyřlůžkových a jeden pětilůžkový pokoj (všechny tří a více lůžkové pokoje mají dvě ložnice a jsou tedy ideální pro rodinnou dovolenou, kde děti mají k dispozici oddělený prostor samy pro sebe). Luxusní podkrovní apartmá je vybaveno koženou sedací soupravou a kruhovou vířivou vanou.

Podnikatelé, manažeři a studenti závislí na internetu s vlastním notebookem jistě ocení i možnost pronájmu internetového připojení po celou dobu pobytu, které je v celém hotelu přístupné prostřednictvím bezdrátové Wifi sítě.

Rezervace ubytování je možná prostřednictvím kontaktního formuláře nebo denně od 9:00 do 21:00 na telefonním čísle 774 33 00 00, pracovníci našeho hotelu Vám poté vybraný termín potvrdí e-mailem nebo telefonicky.

hotel5.jpg hotel6.jpg hotel7.jpg hotel9.jpg

V letních měsících Vám nabízíme osvěžení v hotelovém bazénu s atrakcemi (hydromasáže, perličková lázeň, chrlič, protiproud, noční osvětlení, dětská fontána a skluzavka...) nebo přímo ve splavu řeky Morávky (50m od hotelu)

Sportovci jistě uvítají aktivní odpočinek formou tenisového nebo nohejbalového turnaje na víceúčelovém hřišti s umělým povrchem (možnost rezerace také pro veřejnost na tel. čísle 774 33 00 00.

Naší specialitou je originální Rybářská bašta, kde si může každý host ulovit sám svou rybu. Tuto rybu si může buď ihned nechat připravit našimi kuchaři přímo na místě a nebo se může svým úlovkem pochlubit až doma.
 
V zimních měsících ocení zejména lyžaři blízkou sjezdovku Ski areál Morávka-Sviňorky , kde najdou využití také běžkaři na upravených několikakilometrových tratích. Odpočinek po celodenním lyžování naleznete v hotelové sauně nebo u dobrého drinku v příjemném prostředí hotelové restaurace "Nová Salma".
 
Firmy i jednotlivci mohou své tělo svěřit do rukou zkušených masérů při rekondiční i sportovní masáži nebo při baňkování.


 
 
hotel1.jpg hotel2.jpg hotel3.jpg hotel4.jpg
hotel5.jpg hotel6.jpg hotel7.jpg hotel9.jpg


takhle to vypadalo těsně před rekonstrukcí...

pred1.jpg pred2.jpg pred3.jpg pred4.jpg
pred5.jpg pred6.jpg pred7.jpg pred8.jpg

a léta běží ...
 
stare1.jpg stare2.jpg stare4.jpg stare6.jpg
stare9.jpg stare7.jpg stare8.jpg stare5.jpg
stare3.jpg stare10.jpg stare12.jpg stare11.jpg
 
© 2008 AutoClub Hotel, Morávka 201; Infolinka : 774 33 00 00; info@moravka.cz; 9:00 - 21:00
www.abmmorava.cz