INFOLINKA

REZERVACE NA EMAIL:

info@moravka.com

 
INFOLINKA:
Po - Ne od 8:00-20:00 hodin.
  
Tel.:+420 774 330 000
  
icon_fb.png
Upozornění: vnitřní bazén a sauna prochází opravou a budou do konce září 2018 uzavřeny. Děkujeme za pochopení.  
 
MRTVÉ MOŘE V BESKYDECH
Milí hosté,
zveme Vás do našeho nového vnitřního bazénu s mořskou solí, která je výsledkem solárního vypařování vody z Mrtvého moře a je vyjímečným léčivým produktem. Obsahuje přírodní minerály, které nelze nalézt v žádném jiném moři světa. Je ideální při léčbě opakovaných nachlazení, nemocech dýchacích cest - průdušek, alergiích, astmatu a jiných problémů. V teplé lázni se minerály z Mrtvého moře uvolní do ovzduší, chlorid sodný pročistí dýchací cesty od alergenů či usazenin, které způsobují opakované nemoci. Jedná se o velmi intenzivní inhalaci, která je mnohem koncentrovanější, než v solné jeskyni. Sůl z Mrtvého moře je rovněž velmi účinná při léčbě dermatologických (kožních) problémů. Zajistíte pokožce dokonalou péči, zamezíte jejímu vysušování a vyplavování minerálů z pokožky, které je způsobené častým mytím. Vysoký obsah minerálních látek obsažený v soli z Mrtvého moře je okamžitě nahradí.
Teplá voda (30 °C) se solí z Mrtvého moře umožní důkladné prohřátí kloubů, obratlů, ztuhlých svalů a šlach. Mořská sůl ma blahodárné účinky, prokrvuje tkáně, vytahuje škodlivé látky a tím přispívá ke zmírňování a tišení bolestivých míst. Rychlou úlevu pocítíte zejména při revmatických onemocněních, prochladnutí kloubů, bolavých kolenou, zablokované páteři a ztuhlých zádech - ztuhlém svalstvu.
Dle předchozí tel. domulvy
Vnitřní bazén
(vstup na dvě hodiny)
Všední dny Víkendy a svátky
Děti 1 - 3 roky zdarma zdarma
Děti 4 - 13 let 50,- Kč 50,- Kč
Dospělí a mládež od 14 let 100,- Kč 100,- Kč
Pronájem celého bazénu na 1 hod. 1300,- Kč 1500,- Kč
objednávky tel.: 774 330 000, 603 101 000, e-mail: info@moravka.com
CO VŠECHNO UDĚLÁTE PRO SVÉ ZDRAVÍ A ŽIVOTNÍ POHODU?
CHYBÍ VÁM ČISTÝ, ZDRAVOTNĚ NEZÁVADNÝ BAZÉN?
U nás se můžete koupat v bazénu bez chemie, plísní nebo hub. Náš bazén je pro Vás, kteří dáváte přednost před studenou vodou termálnímu koupání. Namísto tlačení se na přeplněných bazénech, budete mít svůj prostor a soukromí.
JEZDÍTE DALEKO ZA MOŘEM? Nemusíte.
Chrlič vytváří příboj, mořské vlny. Můžete plavat do roztrhání těla v protiproudu, bublat ve vířivce nebo vodním víru. Poté relaxujte, nabízíme celkový servis.
Máte-li přání, nebojte se, zeptejte se.
MÁTE RÁDI PRIVÁTNÍ, INTIMNÍ PROSTŘEDÍ?
Beskydské moře je útulné a klidné místo právě pro Vás. Navíc Vám zvýšená koncentrace solí a minerálů ve vzduchu uvolní dýchací cesty a Vy nemusíte sedět v solné jeskyni. A komu to bude málo, může si udělat výšlap do hor, v zimě lyžovat nebo v létě rybařit. Ideální kombinací mořské vody spolu se spoustou atrakcí v našem bazénu dochází k dokonalému prokrvení celého těla, ke zvýšení koncentrace solí a minerálů ve vzduchu a je dokonolau relaxací ve 36 stupňů teplé vodě. 
© 2008 AutoClub Hotel, Morávka 201; Infolinka : 774 33 00 00; info@moravka.cz; 9:00 - 21:00
www.abmmorava.cz